Чи хотілося б вам їздити верхи та стріляти з рекурсивного луку? Ви, без сумніву, це можете. Чи може вам би хотілося піти в гори та стріляти по мішенях з блочного луку? Ви можете і таке теж. Чи ви просто хочете розслабитись та постріляти з луку у себе у дворі?
   Стрільба з луку в тому і індивідуальна, що ви можете обрати той лук, який підійде саме вам. Ви можете стріляти з рекурсивного, арбалету, блочного луку, або з усіх трьох. Вибір залежить тільки від вас, адже не можна сказати, що один лук кращий чи гіршій за інший. З кожного луку цікаво постріляти, і кожен має певні характеристики, які роблять його особливим. Незважаючи на те, що думки розходяться, ви зможете підібрати собі саме те, про що давно мріяли.

   Рекурсивний лук

 

Рекурсивні луки мають приємний вигин та класичну зовнішність. Саме ці луки найчастіше можна побачити в фільмах, таких як «Голодні ігри», чи у руках олімпійських чемпіонів, як Брейді Елісон. Хоча, лук Кетніс з «Голодних ігор» не схожий на лук Елісон, вони обидва рекурсивні і просто чудові для стрільби.
Рекурсивні луки мають багато переваг. Вони можуть бути  класичними дерев’яними, зробленими з металу , файбергласу чи карбонового волокна. З цих луків можна стріляти з прицілом і без. Якщо ви стріляє без прицілу, то ваш лук вже буде називати «баребоу»(голий лук). Рекурсивні луки мають багато видів, тому треба спробувати декілька, щоб обрати саме ваш.
Стріляти з рекурсивного луку -  це легко і приємно. Він поєднує вас із самими основами стрільби з луку та допомагає знайти свій Дзен, коли тіло, мозок і лук стають одним цілим та чітко влучають в ціль. Стріляти з рекурсивного луку  - також природно і легко, як дихати та ходити.

 

     Арбалет


   Арбалет -  це круто, і з цим важко сперечатись. Вони одночасно виглядають гостями з минулого і знаряддям майбутнього, тому з них так весело стріляти. Мабуть саме тому, мисливець на зомбі Деріл Діксон з «Ходячих мерців» обрав саме арбалет.
Характерні риси відрізняють та роблять арбалети не схожими на рекурсивні та блочні луки. Наприклад, стрільці не тримають арбалет на повний витяг. Арбалети мають механічний фіксатор, який тримає тятиву за вас. Такий бонус означає, що ви довше можете цілитись і ваші руки при цьому не напружуються. Арбалети, також, мають механічний курок, до якого може бути прилаштований оптичний приціл, для більш точного влучання.
   Всі ці особливості є і безсумнівними перевагами при стрільбі, ви будете стріляти швидше та легко влучати в «яблучко».

 

   Блочні луки

    Блочний лук - це,свого роду, компроміс між арбалетом і рекурсивним луком. З них легше стріляти ніж з рекурсивних луків і вони надають більшу свободу дій, ніж арбалети.
Блочні луки відрізняються від рекурсивних тим, що мають систему блоків, що дозволяє зменшити зусилля натяжіння. Це називається «летоф»(скидання зусилля тятиви блочного луку). Наприклад, якщо сила натягу вашого луку 20 кілограм та має 80 % летоф, ви маєте лише 4 кілограми при повній витяжці. Летоф дозволяє стрільцям довше цілитись та практикуватись.
   Сьогодні блочні луки проектують таким чином, щоб вони були максимально точними та приємними у використанні. Вони чудово підходять для полювання та різних типів змагань.

 

 

   Вибір луку – дуже індивідуальна та особлива річ. Треба підійти до цього відповідально та спробувати всі можливі варіанти, тільки тоді ви зможете зрозуміти, чого  ви хочете від луку. Для цього зверніться до спеціалізованих магазинів, чи клубів, де кваліфікований персонал та досвідчені стрільці допоможуть з порадами та вибором. Правильно обираючи  лук, ви зможете досягти найвищих результатів та бути задоволеним.

   Отже, вперед!